Burada ne yapıyoruz? Kimiz biz?

Blog aracı 1,5 yıla yakın bir süredir hizmet veren bir blog sitesidir. İlk başlarda sadece kişisel yazıların paylaşıldığı, ancak daha sonrasında çoklu kullanıcıların oluşturulmasıyla genelleşen sitemizde her kullanıcı kategorilerimiz dahilinde istedikleri paylaşımı yapabilmekte.

Temeli webmaster ve blogger unsurları üzerine kuruludur. Fakat, şu an için bir çok farklı kategori ve konuda yayın yapılmakta. Kullanıcılarımızın istediği paylaşımı yapabilmeleri açısından zamanla gelişen, tamamen bağımsız bir portal oluşturduk. Bunun nedeni sadece bir kişinin düşünceleri doğrultusunda hareket edilmesinin önüne geçmektir.

Ayrıca, editör sayımızı oldukça fazla tutmaya gayret ediyoruz, hem kullanıcılarımıza daha iyi bir deneyim sunmak hemde paylaşımlarınızın onay sürecini hızlandırmak açısından. İleriki zamanlarda projelerimizi geliştirerek bunuda tamamen otomatik bir sistem haline getirmeyi düşünüyoruz.

Her gün gelişen yazar kadromuzun içeriklerinin daha fazla rağbet görebilmesi için çoklu dil desteği ile bir çok farklı ülkede yayın yapıyoruz. Sistemimiz tamamen ücretsiz ancak, yazarlarımızın bilgisi ve okurlarımızın ilgisi sayesinde kazanç sağlayabilmekteyiz. Bu durumun maddi olarak bize kazancı tartışılır ama zaten bizimde ilgilendiğimiz durum bu değil, yazarlarımızın sisteme sistemin ise okurlara manevi kazancı bizim için en önemlisi.

Her geçen gün büyüyen Blog Aracı topluluğunun başarılarını kutlar, desteklerinden ötürü tüm kullanıcılarımıza teşekkürlerimizi sunarız.