arama

2019’un En Fazla Kazandıran Link Kısaltma Siteleri – BGBG 9$

 • Admin Admin

Pek çoğumuz İnternet’ten para kazanmanın oldukça zor olduğu kanısındayız. Bununla birlikte online olarak kolay nasıl para kazanılır bir çoğumuz araştırıyoruz. İnternet’ten para kazanmanın en kolay yolu AdSense ile çalışmaktı, tabi bir zamanlar. Artık bir çok gelir sistemi ödeme oranlarını düşürdü. Ancak, bunların arasında bazı siteler hala oldukça yüksek ödeme yapıyor. En fazla ödeme yapan sistemlerin başında link kısalt para kazan 2019 bir başka tabir ile link kısaltma siteleri var. Bu yazımızda en fazla kazandıran link kısaltma siteleri‘nden bir kaçını sizin için derledik.

Bu paylaşacağımız URL kısaltma ve para kazanma sitelerini bir çok farklı mecrada kullanabilirsiniz. Yaygın olarak link kısaltılıp paylaşılan mecralar; kişisel blog siteleri, sosyal medya siteleri, forumlar ve özel mesajlaşma uygulamaları. Sizde bunlardan hangisini isterseniz seçip linkinizi yayınlayarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Fakat, yayımladığımız sitelerin gelir oranları Türkiye için geçerli diğer ülkelerden gelen trafiğin gelirleri farklıdır.

Yayımlanan link kısaltma siteleri denenmiştir ve Türkiye‘deki bir çok link kısaltma sitesinden çok çok daha fazla kazandırmaktadır. Bu durumu örnekle anlatacak olursak, Link TL Türkiye için 6 dolar gibi bir ödeme oranına sahip olduğunu iddia ediyor, biz bu sistemi kullandığımızda yaklaşık 1k tıklamaya 12tl gibi bir ödeme aldık. Burada dikkat edilmesi gereken bir nokta var, hem belirtilen geliri alamıyorsunuz hemde tıklamaya para ödeniyor.

Dolayısıyla, bir çok denemeden sonra karar verdiğimiz şey Türk link kısaltma sitelerinin çok fazla kazandırmadığıydı. Sizler için yabancı platformlarda araştırma yaparak ve bunları deneyerek en iyi ödeme oranına sahip siteleri derledik. Dilerseniz İnternet’ten en kolay para kazanma yöntemi olan, link kısaltma siteleri listemize geçelim. Konuyla ilgili bir probleminiz olursa yorumlarda bunu belirtebilirsiniz.

Not: Aşağıdaki tüm link kısaltma siteleri ödeme yapıyor ancak PayPay Türkiye için para alma ve göndermeyi iptal ettiği için yabancı bir PayPal hesabı açmalısınız. Yabancı PayPal hesabına ödemeler sorunsuz yapılıyor, PayPal kullanmak istemiyorsanız diğer ödeme ağlarını seçebilirsiniz!

1. Shirinkearn.com – BGBG 3.5$

Shrinkearn benim uzun süredir kullandığım en güzel ödeme oranına sahip sitelerin başında yer alıyor. Türkiye için BGBG (Bin Gösterim Başına Gelir) yaklaşık 9 dolar (47 TL)  bunun üstüne çıkabiliyor, altına da inebiliyor. Ancak, bende şuana kadar 6.98$ altına inmedi. Gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir site.

Link kısaltma siteleri arasında Türkiye’ye en fazla ödeme yapan siteler Arap siteleri Shrinkearn da bir Arap sitesi olduğunda oldukça yüksek ödeme yapıyor Türkiye için. Min. ödeme limiti ise PayPal ile 1$ ve bu başka sitede karşılaşamayacağınız bir ödeme oranı.

Shirinkearn Link Kısaltma Sitesine Sitesine Gitmek İçin – Tıklayın!

2. Clicksfly.com – 3.5$

Şubat ayının 2. güncellemesi ile link kısaltma siteleri 2019 listemizin 2. sırasında Clicksfly yer alıyor. undan sonraki güncellemeler de sadece çalışan siteler eklenecektir. Sıralamada değişiklik olmayacaktır. En çok kazandıran link kısaltma siteleri listesi hazırlamamızın en temel nedeni linkleriniz tıklanırken size en verimli olan site ile çalışmanız. sonuç olarak emek veriyorsunuz ve yüksek kazanç elde etmeniz için tek yapmanız gereken şey güvenilir bir site bulmak.

Biz bu listeyi hazırlayarak size en fazla kazanç sağlayacağınız siteleri inceliyoruz. Makalemizde ki link kısaltma siteleri yüzlerce insanın oyu ile seçilmiş siteler dilerseniz yabancı kaynaklardan araştırma yaparak bunu görebilirsiniz. en çok kazandıran link kısaltma sitemizdeki ilk 3 siteyi kullanmamanız için bir sebebiniz yoksa mutlaka bu ilk 3’ünü kullanın. diğerleri ile bu sitelerden aldığınız verimi alamazsınız!

Clicksfly Link Kısaltma Sitesine Sitesine Gitmek İçin – Tıklayın!

3. Link.tl – BGBG 10 TL

Link TL listemizin en düşük ödeme yapan link kısaltma sitesi şuanda. Bin gösterim başına gelir olarak 1.5$ yazdım çünkü hesabıma girip eski gelirlerime baktığımda bu oranda kazanç sağlamıştım. Dolayısıyla sizinde sistemleri kontrol edip sonra gelir sağlamanızı tavsiye ediyorum. URL kısaltıcı sitelerine girdiğinizde karşınıza çıkan “Ödeme Oranları” yanıltıcı olabiliyor. Velhasıl, Link.tl kullanmanızı tavsiye etmem. Fakat illa kullanmak isterseniz bir alternatif olabilir sizin için.

Ayrıca Bakınız:  "Palu Ailesi Meth Kullanıyor" Sır Perdesini Aralayacak Bir Komplo Teorisi

Link.tl Link Kısaltma Sitesine Sitesine Gitmek İçin – Tıklayın!

4. Loadurl.com – BGBG 5$

Loadurl, cashat sitesi ile beraber kullanıldığında 1k gösterime 50 TL den fazla para kazandırıyor. İkisini bir kullanmanızı tavsiye ediyorum, ancak sadece birisini de kullanabilirsiniz her iki şekilde de en kazançlı link kısaltma siteleri bunlar.

Bu link kısaltma sitesi sonradan artaştırmalarımız sonucu eklenmiştir PayPal gibi bir çok ödeme ağıyla para çekmeniz mümkün, minimum ödeme miktarı ise 5$ bu miktar oldukça iyi ve hiç bir tarih beklemeden paranızı çekebilirsiniz.

Loadurl Link Kısaltma Sitesine Sitesine Gitmek İçin – Tıklayın!

5. Shortzon.com – BGBG 5.40$

Shortzon denemelerimizde bir başka yüksek ödeme oranı ile karşılaştık. Gerçekten bin gösterim için 5 dolar ve üzeri muhteşem rakamlar. yaklaşık 30 TL yapıyor AdSense bu kadar kazandırmıyor diyebilirim. Tabi bu linklere tıklatması zor gibi görünüyor olabilir sizin için ama basit bir Twitter hesabı ile aylık binlerce lira para kazanabilirsiniz.

Shortzon.com’un reklam oranı da tıklayanları sıkmayacak kadar az. Bu daha fazla kazanmanıza neden olabilecek en büyük unsurlardan. Facebook ve Google ile siteye de kayır olabilirsiniz bu da güzel özelliklerinden biri.

Shortzon Link Kısaltma Sitesine Sitesine Gitmek İçin – Tıklayın!

6. Uiz.io – BGBG 3$

Uiz daha önceki sitelere alternatif olabilen ve en yüksek ödemeyi yapan bir diğer link kısaltma sitesi. Link kısaltarak para kazanmak istiyorsanız, hangi siteyi kullanarak link kısalttığınız çok önemli bir unsurdur.

Tüm verilen emeğinizin karşılığını yüksek bir meblağ ile almak için yüksek ödeme oranlarına sahip link kısalma sitelerini kullanmalısınız ve listemiz dünya çapında yüksek ödeme yapan siteler yani Türkiye için ör: Uiz.io sitesinden 3$ kazanacaksınız ama yabancı trafik / tıklama ile çok daha fazla kazanabilirsiniz.

Uiz.io Link Kısaltma Sitesine Sitesine Gitmek İçin – Tıklayın!

7. Ouo.io – BGBG 1.5$

Ouo, uzun zamandır faliyet gösteren güvenilir bir link kısaltma ağıdır. Zamanında oldukça fazla kazandım daha sonrasında Cashat sitesini keşfettiğim için oraya geçtim ama iyi ve güvenilir bir URL Shortener alternatifidir.

Dilediğiniz zaman kazancınız olan tutarı hesabınıza çekebilirsiniz. Ancak, para çekerken dikkat etmeniz gereken bir nokta var Payoneer ile çekecekseniz, Payoneer’in ödeme alt limiti 50$. O yüzden ben PayPay ile parayı çekmenizi tavsiye ederim. Hesap limitiniz 5$’ı geçtiğinde paranızı hemen PayPAl hesabınıza aktarabilirsiniz.

Ouo.io Link Kısaltma Sitesine Sitesine Gitmek İçin – Tıklayın!

8. Vivads.net – BGBG 5$

2019’un şubat ayı itibari ile listemizin 3. sırasına vivads getirilmiştir. Bu sitenin ortalama BGBG’i 25 TL civarında ancak diğer sitelerden farkı ödemeleri çok kısa sürede yapıyor olması site tamamen yabancı kaynaklı. Ancak, ödemeleri bir çok farklı yöntemle alabiliyorsunuz.

Kısaca ödemeleri nasıl yaptığından bahsedecek olursak: Bitcoin, PayPal, Neteller ve Payeer. Son zamanların en çok kazandıran ve en verimli sitesi vivads olarak seçilmiştir, site hakkında eğer hala bir şüpheniz varsa yabancı kaynaklardan araştırarak görebilirsiniz.

Vivads Link Kısaltma Sitesine Sitesine Gitmek İçin – Tıklayın!

Daha yüksek ödeme yapan link kısaltma siteleri bulursak listemize ekleyeceğiz. Dolayısıyla listemizi takipte kalın ve sürekli yüksek oranlar ile kazanın. Şimdilik yazımız bu kadar konuyla ilgili kafanıza takılacak sorunlarınızı bizlerle yorum kısmını kullanarak paylaşın.

Sonuç:

Bu yazımızda en çok kazandıran Türk ve yabancı link kısaltma siteleri listemizi sizlerle paylaştık:

en çok kazandıran link kısaltma 2019, Türk link kısaltma siteleri, en iyi link kısaltma sitesi 2018, link kısaltma siteleri 2019, link kısalt kazan, en çok kazandıran link kısaltma 2019, en çok kazandıran link kısaltma siteleri, en iyi link kısaltma sitesi 2019, link kısalt para kazan, gibi sorularınıza cevap veren bir yazı oldu eklememizi istediğin yüksek kazanç siteleri İletişim bölümünden gönderebilirsiniz, incelendikten sonra listemize eklenir!

 • teknolili
  5 ay önce

  teknolili.blogspot.com diye bir blog açtım fazla bakan kimse yok nasıl ziyaretçi kazanbilirim reklamlar gözlük adsense onay aldım ve neredeyse 10 ay dan beri açık blog sayfam ama bakan yok fazla bu konuda yardımcı olabilirmisiniz

  1
  yorum beğen
 • Sezer
  7 ay önce

  Link Kısaltarak Ayda 3.000 TL Ek Gelir Kazanmak İster Misiniz ?

  3
  yorum beğen
 • Erdem
  9 ay önce

  Abi ben öğrenciyim ve ilk defa böyle bir şey yapıcam hangisini önerirsin net olarak

  10
  yorum beğen
  • Furkan
   8 ay önce

   link tl
   buda benden sana hediye

   8
   yorum beğen
 • Saltuk
  9 ay önce

  Hocam selamlar, sitenizdeki listeyi okuyarak Shrinkearn’e geçtim ve linklerimi oraya taşıdım. Hesap bakiyem yükseliyor ama sitenin güvenilirliği ne durumdadır acaba? Yurt dışında bu alanda TOP 10 listesi yapan herkes bit.ly, adshrink, linkvertise gibi siteleri listeye sokuyor. Ayrıca PayPal ülkemizde olmadığı için bitcoin haricinde nasıl bir ödeme önerirsin? Skrill diye bir site ile daha anlaşmaları var PayPal gibi, oraya da üye olduk ama insanın aklını kurcalıyor devamlı güvenilirlik konusu.

  6
  yorum beğen
 • Soner
  10 ay önce

  merhaba benim bir türk link kısaltma sitem var bgbg 15 tl kazandırıyor listenize eklermisiniz belli bir ücret mukabilinde

  2
  yorum beğen
 • Can
  10 ay önce

  Paypaldaki parayı türk bankalarına aktarabiliyor musun ?

  7
  yorum beğen
  • admin
   10 ay önce

   Kripto para alarak parayı banka hesaplarınıza o şekilde aktarabilirsiniz.

   3
   yorum beğen
 • khaos
  10 ay önce

  selam, makale icin tesekkurler.
  Yazi boyunca kullandiginizi ve odeme aldiginizi belirtmissiniz ama listedeki tum siteler benimde sahip oldugum hazir scripti kullaniyor. Acikcasi guven vermiyorlar. Mayis 2019 itibari ile odeme yapiyorlar mi?

  3
  yorum beğen
  • admin
   10 ay önce

   Tüm siteleri kullandık aşağıdaki listedeki tüm siteler ödeme yapıyor. Biz şuan Shrinkearn.com sitesini kullanmaktayız ve en son dün ödemelerimiz yapıldı. Ancak, yazıda da belirttiğimiz gibi yabancı sitelerden ödeme almak için yabancı bir PayPal hesabı açmanız gerekiyor. yabancı PayPal açma işlemi oldukça kolay ama bu parayı Türk bankalarına aktarması birazcık karmaşık. Bu para aktarma işlemi şuan bilinmiyor sadece alışveriş yapabilirsiniz. Eğer sadece alışveriş yapmak istemiyorsanız ileride bir yaz ile bu parayı nasıl nakit olarak kullanırsınız paylaşırız.

   7
   yorum beğen
   • murat
    8 ay önce

    Selam. Skrill ile ödeme alır isek atm den para çekmemiz vesaire mümkün mü?

    2
    yorum beğen
 • robinho
  11 ay önce

  Merhaba ödemem yapılamamış nedenini öğrenebilir miyim?

  8
  yorum beğen
  • admin
   11 ay önce

   Merhaba, eğer Türk PayPal hesabı kullanıyorsanız ödemeleriniz geçmeyecektir. PayPal’ın Türkiye hizmeti yıllar önce kapatıldı. Dolayısıyla ödeme almak için ya yabancı PayPal hesabı açmanız gerekiyor yada farklı bir ödeme yöntemi tercih etmeniz gerekiyor.

   2
   yorum beğen