Bedava BluTV Hesapları ve Ücretsiz Hesap Oluşturma 2019

BluTV, internet üzerinden medya yayını yapan Türkiye’nin en büyük yayıncı kuruluşlarından biri olmakla beraber en iyi yapımları bünyesine almış bulunmaktadır. BluTV, gibi yerli ve güzel bir medya platformunun, ücretli olması kullanıcılara zaman zaman zorlayabiliyor. Yani kullanıcılar BluTV’yi seviyor olsa’da 14,90’ı daha çok seviyor. Dolayısıyla, ücretsiz hesaplarla bu medya yayın platformuna girmek daha cazip geliyor.

Genç kitlenin en çok sevdiği dizilerden birisi olmayı başarmış Sıfır Bir, Bir Zamanlar Adana’da dizisi blu tv üzerinden yayınlanmaya başlayınca, BluTV’nin popülerliği bir anda arttı. Benim favorim olan ve BluTV bünyesine yeni girmiş, 140journos’da bundan sonraki BluTV popülerliğini hızla arttıracaktır gibi duruyor.

Her ne kadar kullanıcılara 1 haftalık ücretsiz üyelik sunuyor olsalar’da, bu süre sadece 1 bölüm izlemeye yetiyor. Kısıtlı imkanlarla bu platformdan yararlanmak izleyici kitlesini darlıyor ve ücretsiz hesap bulma arayışlarına yönlendiriyor, bizde bu kitleye ithafen sürekli kullanabilecekleri bir liste oluşturduk ve yayınlıyoruz.

Aşağıdaki hesapların şifresini lütfen değiştirmeyin, bu hesapların mail bilgileri bize ait olduğu için geri alabiliyoruz. Ayrıca, bu hesapları herkes faydalansın diye paylaşıyoruz. Geçmişte birkaç kez şifre değiştirenler oldu, bu yüzden tekrar etmemenizi sizden rica ediyoruz.

Duyuru: Artık BluTV Güncel Hesap Paylaşımları Formumuz dan Yapılıyor! Tıkla Git

BluTV Ücretsiz Premiun Hesapları 2019

//+6 20.03.2019 Güncellendi! Free BluTV Accounts (100+) Eklenmiştir! Tıkla Git
//+7 23.03.2019 Güncellendi! Free BluTV Accounts (500+) Eklenmiştir! Tıkla Git
//+8 27.03.2019 Güncellendi! Free BluTV Accounts (400+) Eklenmiştir! Tıkla Git
//+9 31.03.2019 Güncellendi! Free BluTV Accounts (100K) Eklenmiştir! Tıkla Git
//+9 02.04.2019 Güncellendi! Free BluTV Accounts (200+) Eklenmiştir! Tıkla Git
Ayrıca,, yukarıdaki hesapların şifresi çalınsa bile tarafımızca eski şifre ile düzenlenip kullanıcılara tekrar sunulmakta. İleri’ki zamanlarda daha dazla BluTV üyeliği ekleyerek listeyi güncelleyeceğiz. Hesapları kullanırken bir problemle karşılaşırsanız lütfen bizi yorumlar kısmından bilgilendirin.

140 thoughts on “Bedava BluTV Hesapları ve Ücretsiz Hesap Oluşturma 2019”

  1. güncel ve aktif kullanıcı adı ve şifre gönderebilir misin? şimdiden teşekkürler.

  2. Admin bey gerçekten çok üzüldüm köpek gibi hepsini denedim 1 tane çalışan çıkmadı acil bana gönderir misiniz lütfen hesap

  3. netflix premium account 2019 list paylaşımlarınızı almış lütfen bana bir tane mailime atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir