arama

Fatih Wifi Şifresi 2020 (Sürekli Güncel)

Güncel Fatih Şifre 2019
 • Admin Admin

Günümüzde teknoloji gelişimine son hız devam ederken, bu gelişimden en büyük nasibini alan kurumlar eğitim kurumlarıdır. Okullarda akıllı tahtaya geçilmesi, derslerin tablet bilgisayarlarla sürdürülmesi ve oturduğumuz sıra / masalar da dahil olmak üzere bir çok örnek verilebilir. Durum böyle olunca bazı kısıtlamalar da gelmiyor değil.

Eğitim kurumları gelişimini sürdürürken öğrencilere yapılan kısıtlamaların başında mobil cihazlar geliyor. Ders esnasında telefon kullanmama kısıtlaması oldukça yararlı bir sınırlama olsa da öğrenciler ellerinden geleni yaparak bir şekilde telefon kullanıyor ve internetleri olmasa dahi bunu bir engel olarak görmüyorlar.

Ancak bu yazımız telefon veya tablet bilgisayarları kullanmamak üzerine değil, daha doğru kullanım amacı ile hazırlanmıştır. Öğrencilerin tenefüs esnasında mobil cihazlarla ve internete bağlı kalarak daha fazla araştırma yapıp eğitim hayatlarında daha başarılı olmaları için güncel fatih şifreleri 2019 listemizi hazırladık.

Umarım öğrenciler bu internet şifrelerini kendi kişisel eğlence çıkarları için değil de eğitim hayatlarını geliştirmek için kullanılır. Dilerseniz gelelim şimdi, okul wifi şifresi, güncel wifi şifreleri, güncel fatih şifreleri, fatih wifi şifresi 2019, fatih wifi ağına nasıl bağlanılır gibi sorularınızın cevaplarına.

Ancak son olarak şunu ekleyelim güncel fatih şifreleri yazımızın güncelliğini korumak açısından değiştirilen şifreleri bize yorumlar kısmından belirtin ki bizde güncel fatih şifreleri konumuzu sürekli olarak güncelleyebilelim.

Ayrıca Bakınız:  Bedava Güncel Netflix Hesapları - Nisan Ayı 2019 (Güncellendi)

Fatih Wifi Ağına Nasıl Bağlanılır?

Ücretsiz / bedava bir şekilde Fatih Wifi ağına bağlanmak için MEB tarafından yayınlanmış olan sertifikaları telefonunuzda bulundurmanız gerekmektedir. Bunun için aşağıdaki rehberi uygulamanız durumunda sizler de Fatih ağına ücretsiz / bedava bir şekilde bağlanabilirsiniz ve internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

 1. http://sertifika.meb.gov.tr/ adresinde bulunun güncel sertifikayı cihazınıza indirin.
 2. Devamında cihazınızın Wifi bölümünü açarak wifi ağına bağlanınız.
 3. Aşağıda verdiğimiz şifreleri deneyerek kolayca giriş yapabilirsiniz.

Güncel Fatih Wifi Şifreleri 2019

!1qaz2WSX3edc4RFV%56
F@M2015i#Eb23TC
f1@2t34ih5
Fatih.1234
verdijm@n1453
T1F0@7T1IH1Y4E5G3IMTEEBKC!0+R%U^9M£C

Fatih Wifi IP Adresi Alınıyor Hatası

Fatih internetine bağlanırken IP adresi alınıyor sorunu ile karşılaşan öğrenciler telefonlarında herhangi bir VPN uygulaması açık ise bu VPN uygulamasını kesinlikle kapatmalıdır. Eğer VPN uygulamasını kaldırabilirseniz mutlaka uygulamayı kaldırıp telefonunuzu yeniden çalıştırın. Ardından tekrardan internete bağlanmayı deneyin. Eğer bunları yapdıktan sonra yine bağlanamazsanız internet ağında fazla kullanıcı var demektedir.

Fatih wifi’sine bağlandığınız takdirde “Acces point” cihazının üzerindeki ışıkların renk değiştirdiğini göreceksiniz. Cihaza bağlı olan biri olursa bu durum belli olur, cihaza eğer biri bağlı ise cihazın ışığı mavi yanar. Eğer ki kimse bağlı değil ise ışıklar yeşil olarak gözükmektedir.

 • Mert
  3 ay önce

  Bende bi hesap alabilirmiyim

  2
  yorum beğen