Forumlarda & Sitelerde Engellenmiş Linkleri Paylaşma ⋆ Blog Aracı

Forumlarda & Sitelerde Engellenmiş Linkleri Paylaşma

Forumlarda & Sitelerde Engellenmiş Linkleri Paylaşma

Açıklama

ücretli link kısaltma sitelerinin veya sorun teşkil edecek diğer linkler adminler tarafından önce silinir sonra da bu durumla başa çıkamayınca linkler moderatör ekibi tarafından engellenir. Web’de herşey veya birçok şeyin olduğu gibi bununda bir çok yöntemi var!

Yapmanız gereken birçok yol vardır bunlardan en yaygın olanı ise linkler arasında boşluklar bırakmaktır. Tabi bu diğer kullanıcılar tarafından uğraşılmaya değmez gibi gözüktüğü için çok fazla rağbet görmeyebiliyor.

Yöntem

Yöntemlerden en basit olanı ve birçok insanın yapmayı düşünemediği bir metot.

Link.Tl – Adf.ly – Bit.ly – Link.im – Shorte.st  vs. gibi sitelerden kısalttığınız linkleri Google URL Shortener ile tekrar kısaltmaktır.

Bu yöntem şimdilik işe yarıyor ama bir süre sonra buda yayılacaktır ve sitelerin & forumların moderatör ekibi tarafından engellenecektir.  Eğer yöntem yararlılığını kaybederse daha bir çok buna benzer site var bunları kullanarak işinizi çok rahat bir şekilde görebilirsiniz.

Benzer Siteler

1-) http://url.ac/bnxz

2-) http://tiny.cc/ae1agx

3-) https://shorte.st/

4-) http://mcaf.ee/

5-) http://y2u.be/

6-) https://zzb.bz/

7-) https://v.gd/

NOT: Verilen linklerin hepsi güncel ve reklamsız, konuyla alakalı bildirmek istediğiniz şeyleri aşağıda yorum kısmına yazarak bize bildirebilirsiniz!

YAZAR BİLGİSİ
Alperen Durmuş
Ne batılı bir bilgin ne de doğulu bir alim.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.