arama

Hulu Nedir? & Hulu Ücretsiz Premium Hesapları

 • Admin Admin

Cevap verilmesi gereken çok fazla soru var, ancak rahatlayın, artık buradasınız ve sorularınızın cevabını bulacaksınız. Bu canlı TV olan Hulu için kapsamlı bir rehber olacak sizin için.

Hulu Nedir?

Hulu, kullanıcıların ABD ve Japonya’da popüler televizyon programlarını yayınlamalarına izin veren bir isteğe bağlı video hizmetidir (Avrupa hariç). Hulu, özellikle daha yeni TV şovları ve film veya belgeseller üzerinden kendi orijinal içeriklerine odaklanır ve görüntüleme deneyiminizi özelleştirmek için çeşitli ücretli abonelik katmanı sunar.

Eylül 2018’de Variety, Hulu ve Discovery’nin Aralık 2018’de Discovery Channel, TLC, Investigation Discovery, Motor Trend (eskiden Velocity) ve Animal Planet’i Hulu’ya getirmesi için anlaşma imzaladığını bildirdi. Bu kanallar HGTV, Food Network ve Şu anda Discovery’ye ait olan Scripps tarafından hizmete sunulan Travel Channel. Bu arada,  Deadliest Catch, MythBusters, Say Yes to the Dress, Naked ve Afraid, Property Brothers, Gold Rush, Street Outlaws ve Chopped  gibi gösterileri için Hulu’yu isteğe bağlı olarak kullanılabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız:  Bedava BluTV Hesapları ve Ücretsiz Hesap Oluşturma 2019

Anlayacağınız üzere Hulu da ileride Netflix kadar popüler olacak bir medya yayın akış sitesi, şuanda ülkemizde çok fazla kullanılmamasının nedeni genel olarak içeriklerinin ABD ve Japonya yönelik olması. İleride olası anlaşmalarla ülkemizde’de bize yönelik faaliyetler gösterebilir ama tabi bu dil seçeneği ihtiyacı olmayan ABD ve Japonya içeriklerini ilgi duyan insanların izleyemeyeceği anlamına gelmiyor. Dolayısıyla biz aşağıya Hulu Plus premium free hesaplarının sizler için bir listesini paylaşıyoruz dileyen kullanabilir.

Hulu Plus Bedava Premium Hesapları

#1 Hesaplara gitmek için; Tıklayın

#2 Hesaplara gitmek için; Tıklayın

 

 • HATER
  1 sene önce

  Güzel bedava hesaplar çok fazla var ama hepsini alamayız 0 tane çok fazla bitmez bu ha !

  6
  yorum beğen
  • admin
   1 sene önce

   Yaptığınız matematikte bir sorun olabilir mi acaba?

   5
   yorum beğen
 • HATER
  1 sene önce

  Güzel hesaplar baya iyimiş ama çok fazla varya 0 tane sayabildim ama
  yinede iyimiş

  7
  yorum beğen
 • yesimlehertelden
  1 sene önce

  İlk defa yazınız sayesinde haberim oldu…

  6
  yorum beğen