arama

Instagram Takipçi Hilesi Siteleri 2019 (Sürekli Güncel)

 • Admin Admin

Instagram, çoktan gençler için eğlenceli bir sosyal medya aracı olma izlenimini geride bıraktı. Artık büyük şirketler, markalar ve bireyler için ciddi bir içerik pazarlama ağı haline geldi. Dünyadaki en popüler sosyal paylaşım sitelerinden biri, 60 milyon fotoğraf / video ve günde 1,6 milyar beğeni yapılıyor. Tabi bu kadar da değil 200 milyona yakın aktif aylık kullanıcıya sahip.

Durum böyle olunca insanlar daha büyük bir kitleye sahip olmak için oldukça yüksek paralar harcıyor. Harcanan paraların büyük bir kısmı sponsorlu reklamlara ve takipçi satın almaya gidiyor. Diğer bir çok insan ise bedava takipçi hilesi ile kendi kitlelerini ücretsiz bir şekilde arttırıyor.

Hangisi daha verimli tartışılır ancak bedava instagram takipçi kasmak öncelikli olarak denenmeli. Gelen yeni kullanıcıların etkileşimi arttırması için durumlarını analiz etmelisiniz. Aksi halde satın aldığınız takipçiler hiç bir işinize yaramayabilir.

Velhasıl kelam, bu yazımızda sizlere bedava instagram takipçi hilesi nasıl yaparsınız bundan bahsedeceğiz. İnstagram da bedava takipçi için 2 türlü yol var, bunlardan 1.si instagram takipçi siteleri ile takipçi arttırma 2.si ise takipe takip yapmak. Takibe takip yapmayı bildiğinizi farz ederek, instagram takipçi arttırma siteleri listemize geçiyorum. Tek yapmanız gereken siteye giriş yapıp “takipçi kazan” veya takipçi kazanmaya başla butonuna basmak.

Ayrıca Bakınız:  Altın Fiyatları Yükselmeye Devam Eder mi?

Instagram Takipçi Arttırma Siteleri 2019

 1. İnstazero.com
 2. Medyahizmeti.com
 3. Birtakipci.com
 4. Takipcicenter.com
 5. İnsfollow.com
 6. İnsfollow.com
 7. Takipcikutusu.com
 8. Maxbegeni.com
 9. Takipcidiyari.com
 10. 4takipcim.com

Yukarıdaki tüm takipçi arttırma siteleri günceldir. İnstagram takipçi kasmak için kullanabilirsiniz, sitelerin çalışmaması durumunda bizimle yorumlar kısmından iletişime geçip bildirebilirsiniz.