İnternet'te İşinize Yarayacak Black Hat Hacking Araçları ⋆ Blog Aracı

İnternet’te İşinize Yarayacak Black Hat Hacking Araçları

İnternet’te İşinize Yarayacak Black Hat Hacking Araçları

Black Hat Nedir?

Black Hat, bir bilgisayar sistemine veya kötü niyetli bir ağa giren bir bilgisayar korsanı anlamına gelir . Bir Black Hat parasal kazanç için güvenlik açıklarını kullanabilir; özel verileri çalmak veya yok etmek; veya web sitelerini ve ağları değiştirmek, bozmak veya kapatmak. Black Hat hacker da bu istismarları diğer suç örgütlerine satabilir.

Hacking Araçları Nedir?

Hacking araçları (Hacking tools), manuel olarak yapacağınız işlemleri kolaylaştırmak amacıyla yazılmış programlardır. Bunlarla bir hesabı, siteyi ve kullanıcı hesabını kolayca deactivate edebilirsiniz. Kullanım açısından orta düzeyde hatta bazılarının da aşırı derece basit bir arayüzü vardır. Bu araçlar sadece Hacking için değil savunmada’da kullanılabilir.

Aşağıdaki listeye geçmeden önce şunları belirteyim, programların kullanımındaki sorumluluk kullanıcıya aittir!

Black Hat Hacking Araçları

1. vCRACK (Account Reaper):

vCRACK Sosyal medya, oyun, alışveriş ve haberleşme sitelerini & programlarını Brute Force mantığıyla ve combo-list ve proxy-list ile şifrelerini kırmanızı veya ele geçirmenizi sağlayan bir yazılımdır.

Kullanıldığı Ortamlar: Addmefast, amazon, crunchyroll, crunchyroll premium, dishworld, dropbox, dunkin donuts, hitleap, instagram, lol euw, lol na, minecraft, minecraft premium, namecheap, netflix, netflix premium, runescape, skype, spotify, spotify premium, townofsalem, twitch, twitter ve xfire

Ayrıca Bakınız:  SEO Nedir? ve Nasıl Yapılır?

2. GR3NOX (SQL SCANNER):

GR3NOX programına bir dork vererek 5 google sayfası (50 site) sql açıklı site önünüze çıkartabilir. Saatlerce manuel olarak dork taramanıza gerek kalmaz.

3. Havij PRO (BruteForce):

Havij Profesyonel ve amatör kullanıma en uygun araçlardan birisidir yani orta seviye hack araçları (tools) konusu için en uygun metaryallerdendir. SQL açıklı sitelerin database verilerine ulaşmanızı sağlar.

4. Acunetix (Web Vulnerability Scanner):

Acunetix, web sitelerinde bütün açıkları tarama programıdır, kendi güvenliğinizi sağlamak içinde basit düzeeyde bir savunma ve/veya güvenlik yazılımıdır. Ücretli fakat Black Hat forumlarda Crack dosyaları mevcut ki zaten ücretini ödeyerek kullanan kişi sayısı bir elin 5 parmağını geçmeyecek düzeyde, tavsyemiz tabiki bedelini ödeyerek almanız!

5. Scrapebox (Hit & Yorum Botu)

Scrapebox’ın en önemli avantajlarından biri, web sayfalarınıza binlerce yorum gönderebilimeniz ve daha fazla hit sağlayabilmeniz için diğer sitelere yorum yapabilmeleridir.

6. Metasploit Framework (Exploit – Encoder Framework Altyapısı)

İstismar ve çalıştırılabilir yüklerin herhangi bir kombinasyonunu sağlayan indirilebilir modüller ile, tüm özgürce erişilebilen bilgisayar korsanları, 2000’e yakın kataloglanmış güvenlik açığından birini gösteren herhangi bir sisteme anında erişebilirler. Gelişmiş anti-adli ve gizli aletler paketi tamamlar.

Ayrıca Bakınız:  Udemy Premium Hesapları - Udemy Hesap Paylaşımı

7. Wireshark (Ağ Analizcisi)

Wireshark ağ protokolü analiz araçlarında fiili standarttır. Her yerde bulunan TCP’den egzotik CSLIP’e kadar yüzlerce farklı protokolden oluşan paketlerin derinlemesine incelenmesini ve analiz edilmesini sağlar.

8. Aircrack (Wİ-Fİ Şifre Kırıcı)

Aircrack, wifi şifrelerini kırmak için kullanılan bir yazılımdır. Zayıf kablosuz şifreleme protokolleri Aircrack’ın WEP ve WPA saldırıları tarafından kolayca kırılabilir bir hale getirir. Kullanım ve arayüz bakımından kullanımı en kolay wifi şifre kırıcı aracıdır.

9. vProxyScraper (Aktif Proxy Çekme)

vProxyScraper aktif olarak sitelerden kaliteli proxy çekmenizi sağlar. Bu programını yani içerdiği proxy’leri kullanarak proxy adresini değiştirebilirsiniz. Ayrıca sadece bu konuda değil SMM paneli olan arkadaşlar’da panelden user gönderiminde kullanıyorlar. Basit hack icraatlarında bir hacker’ın olmazsa olmazıdır.

10. John the Ripper (Şifre Kırma Aracı)

Çoğu zaman ‘JTR’ olarak kısaltılmış olduğunu göreceksiniz, bu çok karmaşık şifreleri bile kırmak için tasarlanmış harika bir bilgisayar yazılımı. Eğer şifre kırma aracı konusunda başka bir araçla “JTR” arasında kaldıysanız, JTR’yi karşısındaki yazılıma karşı offline olarak çalıştığını düşünün.

YAZAR BİLGİSİ
Alperen Durmuş
Ne batılı bir bilgin ne de doğulu bir alim.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.