arama

İOS 12 Beta 11

  • Admin Admin

Evet çoğu kişinin severek kullandığı İos11 in ardından İos12 çıkacak. Ve sizlere bu konu hakkında bilgiler vereceğim isteyen ios12  betayı yükleyebilecek. O halde başlayalım.

Apple’ın en çok merak edilen güncellemesi İos12 ile gelecek bazı yenilikler ortaya çıktı. Bana kalırsa gelecek olan en efsane yenilik İos12 sayesinde telefonun bizim alışkanlıklarımızı öğrenecek ve bazı bildirimler ile kullanımı kolaylaştıracaklar. Siri’de de eklenecek olan kısa yollar ile kullanıcının hızlı sonuç alması hedeflenmiştir.

Peki İos12 Betayı nasıl yükleyeceğiz ? Biraz da o konuya değinelim şimdi iki seçeneğiniz var ya İtunes üzerinden indirebileceksiniz. Öncelikle yapmanız gereken bu linke tıklamak tamamen güvenilirdir bu konuda emin olabilirsinizBöyle bir ekran bizi karşılayacak. ve aşağı kısımlara indiğimizde üç seçenek bizi karşılayacak

1- İOS12 Beta Profile

2-WatchOs Beta Profile

3-tvOS Beta Profile

Burada bizi ilgilendiren kısım olan İOS12 Beta Profile’ ın altında Download ve IPSW kısımları bulunmakta burada bizi ilgilendiren kısım şu eğer telefon üzerinden yükleyeceksek siteye mobil üzerinden girip Download seçeneğini seçmek eğer İtunes üzerinden yüklenecekse IPSW seçeneğini seçerek önce bigisayara ardından İphone’a yüklemek.

Evet telefona dosyayı indirdikten sonra “Dosya açılsın mı” sorusu karşımıza çıkacak evet dedikten sonra güncellemeyi onaylamak için şifrenizi isteyecek. Şifrenizi girdikten sonra telefon yeniden başlatılacak. Telefon açıldığında normal bir güncelleme yapar gibi Ayarlar-Genel-Yazılım Güncelleme adımlarını izleyerek giriyoruz. Daha sonra Böyle bir görüntü ile karşılacağız

Güncellememiz 2.23 Gb boyutunda. Yüklenme süresi sizin internet hızınıza göre değişiklik gösterecektir. Güncelleme otomatik olarak yüklendikten sonra keyfini çıkararak kullanabilirsiniz.