İOS Cihazlarda Film ve Video İndirme

İOS Cihazlarda Film ve Video İndirme

İphone / İpad Film İndirme Yöntemleri ve Programları

İOS İşletim sistemine film indirmenin bazı pratik yolları var fakat bu pratik yollardan film indirmeniz için bilgisayar yada farklı bir android cihaz kullanmak gerekiyor, bu ikinci imkanlara sahip olmayan kullanıcılar içinde bazı yazılımlar kullanarak film indirmek mümkün hale geliyor.

Öncelikle en pratik, diğerlerine göre daha güvenli ve sağlıklı sonuçlar alabileceğiniz yöntemden başlayalım.

Bilgisayar ve Android cihaz üzerinden film indirme.

Bilgisayar ve/ya bir android cihaza sahipseniz istediğiniz filmleri bu cihazlara yükleyip İOS cihazlara gönderebilirsiniz.

1. Yöntem, Whatsapp’ı kullanarak. Cihazınıza yüklediğiniz filmi Whatsapp’dan kendi telefon numaranıza mesaj olarak gönderebilirsiniz, bu işlem web’den yapacağınız işlemden uzun sürmeyecektir  oldukça basit bir yöntemdir, tek ihtiyacınız olan bir bilgisayar/android cihaz ve Whatsapp. (İsteğe göre parça parça da indirilip gönderilebilir.

2. Yöntem, İOS Titan Browser uygulamasını kullanarak. İOS Titan Browser, diğer arama motorlarından farksız bir yapıya sahip fakat içerisindeki özelliği ile indirmek istediğiniz filmin üzerine basılı tutarak indirip İOS Titan Browser uygulamasının Download bölümüne kayıt edebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız:  En İyi Android Müzik İndirme ve Dinleme Uygulamaları 2020

3. Yöntem, Yandex Disk’i kullanarak. Yandex de bir önceki yönteme benzer işlem görmekte fakat listeye eklememizin nedeni çok daha kullanışlı olması. Yandex disk e eklediğiniz bir videoyu istediğiniz zaman indirmeniz mümküm reklamsız ve basit arayüze sahip olmasının yanı sıra oldukça kullanışlı ve güvenilir.

4. Yöntem tekrar tekrar izleyebileceğiniz bir seçenek. Bu seçenekte ise hiç bir ek uygulama program cihaz vs kullanmadan hatta filmi indirmeden nasıl sürekli izleyebileceğinizden bahsedeceğim. İOS’un içerisindeki video kayıt özelliğini aktif hale getirerek izlediğiniz filmi bir sonraki seferde internetsiz izleyebilir ve bir başka ios cihaza sahip arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bu yazımda İOS için 4 film izleme ipucundan bahsettim, bu yöntemler tamamen pratiğe dayalı ve en güvelir yöntemlerdir biraz uğraştırıcı olsalarda size 1-2 saat keyifli zaman geçirtebilirler. Konumuzda kafanıza takılan veya başka bir pratik yöntem hakkında bizimle iletişime geçmek isterseniz aşağı yorumlar kısmından ulaşabilirsiniz. Bu yazıyı paylaşarak diğer mağdur insanlarada bir iyilik yapmış olursunuz .d

YAZAR BİLGİSİ
Alperen Durmuş
Ne batılı bir bilgin ne de doğulu bir alim.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.