IPTV Nedir? & Nasıl Satın Alınır?

IPTV Nedir? & Nasıl Satın Alınır?

İPTV Nedir? (İnternet Protokollü Televizyon)

IPTV (İnternet Protokolü televizyonu), geleneksel kablo veya uydu sinyallerinin aksine TCP / IP protokollerini kullanarak televizyon, programlar ve diğer video içerikleri (belgeseller, yarışmalar, diziler, filmler) sağlayan bir servistir.

Genellikle herhangi bir servis sağlayıcısı tarafından dağıtılan bir IPTV hizmeti, canlı TV programları veya isteğe bağlı video içerikleri sunar. Bir şirkette özel bir ağ üzerinden yayın içeriği sağlamak için bir IPTV sistemi kullanılabilir, ancak bu tür uygulamalar karmaşıklık ve ölçeklendirme sorunları nedeniyle abone tabanlı modellere göre çok daha az yaygındır.

IPTV Nasıl Satın Alınır?

İnternet günümüz koşullarında yapabileceklerimizin de sınırı olmayan bir alandır dolayısıyla herşeyi buradan yapabilirsiniz. Örneğin bir konu üzerinde araştırmalar yapabilir ya da alacağınız bir ürün hakkında karşılaştırmalar yapabilirsiniz. Veya isterseniz televizyonu da internet üzerinden izleyebilirsiniz.

Televizyon denildiğinde erkeklerin aklına ilk olarak maç yorumları ve canlı yayınlanan maçlar gelir, ancak bilindiği üzere maçlarda şifreli kanallardan yayınlanmaktadır. Fakat bu durumunda üstesinden gelmenin yöntemleri vardır örneğin internet televizyonları aylık abonelik işlemi yapılarak izlenebilmektedir. Hatta maçları izleyebilmeniz için sanal dünyada hizmet veren bir çok site vardır. Bu sitelerden bir tanesi de iptv sitesidir. Tamamen profesyonel bir yayın anlayışına sahip olan siteden şifreli maçları da rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bu aynı zamanda ekstra bir ücret demek değildir. Aylık alacağınız bir HD İptv hizmeti sayesinde şifresiz olarak nerede olursanız olun izleyebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız:  Starbucks Sıcak İçecek Önerileri 2020

Dünyada en fazla ihtiyaç duyulan gereçlerin başında internet mutlaka gelmelidir ve gelmektedir de. Yani insanlar artık herşeyi buradan yapabilmenin özgürlüğüne çoktan varmıştır. İşte erkeklerde bu konuda maçları canlı olarak izleyebilmenin yolunu ararlar. iptv server her zaman kaliteli yayınların sunulması adına sağlam bir alt yapıya sahiptir. Ve bu alt yapı 7/24 bir şekilde işlemektedir. www.iptvtr.net adresine girerek uygun fiyatla abonelik işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve istediğiniz bir paketi de alabilirsiniz. Yayınlar internet kotanıza bağlı olarak değişiklik gösterir. Yayın HD kalitesi de olsa indirmeye çalıştığınız da zaman ayırabilirsiniz.

5 mbitn üstünde interneti olanlar için kesıntısız ve sorunsuz hizmet. İptv paketlerimiz 1-3-6-12 aylık paketler mevcuttur , türk , alman , italya,hollanda,fransa,ingiltere kanalları mevcuttur. Ödeme yaptıgınız an anında onay verilecektir. Hizmetlerimiz 4 senedir devam etmekte olup en hızlı canlı desteği ve en uzun süreli uptime süresine sahibiz.

HD iptv hizmetleri olarak kanallarımızın kalitesi minimum 720p dir . Vod kanallarımız mevcut olup 3 Bin kanal ile son derece kaliteli bir hizmet vermekteyiz. İptv Server bünyesinde oldukça geniş bir ağda olmaktayız sunucularımız 10/3 garanti hatta sahiptir. Telefon,PC, İPTV destekli uydu cihazları ile birebir uyumludur ve sorunsuz bakılabilmektedir. İptv satışı , cihaz satışı mevcuttur. Smart tv özelliği olan cihazlar için uygulamalarımız mevcuttur.Telefonla ve site üzerinden birebir destek alabilir sorularınızı sorabilirisiniz. Banka havalesi veya kredi kartı ile ürünleri satın alıp hemen şimdi iptv izleyebilirisiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Alperen Durmuş
Ne batılı bir bilgin ne de doğulu bir alim.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.