Karantina’da Mobil Uygulamalar Üzerinden Para Kazanmak

Karantina’da Mobil Uygulamalar Üzerinden Para Kazanmak

İçinde olduğumuz çağ bir teknoloji çağıdır ve kullandığımız akıllı telefonlar neredeyse günlük yaşamamızın tamamında bulunmaktadır. Bu teknolojiyi kullanarak para kazanmanız da mümkündür. Paraya ihtiyacınız varsa, bir işe sahip değilseniz veya okuyorsanız boş zamanlarınızda bu işlerden birini ya da birkaçını yaparak ufak da olsa para kazanabilirsiniz.

Ancak bu işler size fazla para kazandırmayacaktır. Hatta para kazanmanız çok uzun zaman alacaktır. Eğer yine de boş vakitlerinizde bu uygulamalarda zaman geçirerek para kazanmak istiyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Mobil uygulamalardan para kazanmak sanılanın aksine tamamıyla yasal olan bir yöntemdir. Tabii ki para kazanmak için illegal yollarda bulunmaktadır. Ancak böyle illegal yollardan uzak durmanızı ve asla böyle yollara girmemeniz gerektiğini söylemeliyim. Kullandığınız bir uygulamanın illegal olduğunu anlamanız çok zor değildir.

Bundan dolayı uygulamada işlem yaparken dikkatli adımlar attığınız sürece yasal olmayan işlere kalkışmanız pek mümkün değildir. Yazımızda belirttiğimiz ve tavsiye ettiğimiz uygulamaların dışındaki diğer para kazanma uygulamalarının güvenilir olup olmadığını internette bulunan yorumlarını inceleyerek öğrenebilirsiniz. Güvenilir olmayan uygulamalar ve platformlar için vakit kaybetmeyiniz.

Mobil Uygulamalar Ne Kadar Kazandırıyor?

Az öncede belirttiğim gibi bu uygulamalardan yüksek miktarlar para kazanmanız mümkün olmayacaktır. Uygulamada harcadığınız zamana göre aylık kazanmanızın mümkün olduğu para miktarı 100-250 TL arasında olacaktır. Eğer mobil uygulamalardan kazanılan para size az gelecekse bu uygulamalardan para kazanmak için hiç zaman harcamamanızı ve farklı işlere girişmenizi tavsiye ederim.

Ayrıca Bakınız:  Ücretsiz Müzik Dinleyip Play List Oluşturabileceğiniz Siteler ve Uygulamalar

Hangi Mobil Uygulamalar İle Para Kazanabilirim?

Aslında bunun için bir çok uygulama AppStore ve Google Playstore’da mevcut. Ancak, aralarından seçmesi gerçekten kazandıracak uygulamayı bulması kolay sayılmaz. Sizin için kendi araştırmamız doğrultusunda bir çok uygulama keşfettik ve şimdi aşağıdaki liste ile sizlerle paylaşıyoruz.

Listemiz web’de kullanıcı yorumları ve geri bildirimler doğrultusunda oluşturulmuştur. Konuyla ilgili herhangi bir sorunuz olursa iletişim kısmı veya yorumlar seçeneği ile bize iletebilirsiniz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan karantina günlerinde size ek kazanç sağlatacak uygulamalar 2020 listemize geçelim.

1. Whaff Reward

Bu uygulamanın oldukça popüler ve en eğlenceli olduğunu söyleyebiliriz. Whaff uygulamasında para kazanmak için oyun oynamanız gerekmektedir. Bu uygulamanın size sunduğu özellikler sayesinde oyun oynayarak para kazanmak mümkün olmaktadır.

2. BrandFace

Bu uygulama diğerlerine göre daha farklıdır. Uygulamada para kazanmak için kısa videolar yüklüyorsunuz ve bazı markaların yüzü olmaya gayret gösteriyorsunuz. Eğer başarı seviyeniz artarsa kazandığınız parada artacaktır.

3. Rodo

Bu uygulamanın para kazanma mantığı çoğu uygulamayla aynıdır. Para kazanmak için yapmanız gerekenler video izlemek veya size verilen oyunları indirmektir. Yaptığınız görevler karşılığında kazandığınız para artacaktır.

Ayrıca Bakınız:  İnternetten Para Kazanma Yöntemleri - Evdekal ve Çabala

4. Bounty

Bu uygulamanın tamamen farklı olduğunu söyleyebiliriz. Para kazanmak için uygulamanın anlaşmalı olduğu mağazalara giderek fotoğraf çekinmeniz ve ürünleri denemeniz gerekmektedir. Herkes tarafından ilginç olarak karşılanmaktadır. Para çekme limiti 30 TL olarak belirlenmiştir. Limiti aştığınız zaman hesabınızdan parayı aktarabilirsiniz.

5. YouNow

Bir zamanlar çok popüler uygulama olan bu uygulamada para kazanmak için canlı yayın açmalı ve izleyici toplamalısınız. Ancak uygulamada para kazanmak için biraz ün sahibi olmanız gerekmektedir. Yoksa zamanınızı boşa harcayabilirsiniz.

6. Hadi

Turkcell’in bir uygulaması olan Hadi, düzenli canlı yayınlarda yarışmalar yaparak kullanıcıya para kazandırır. Milli bayramlar gibi bazı zamanlara özel yarışmalar yapılır. Sorulan 12 sorunun tamamını doğru bilen kişilere toplam ödül paylaştırılır ve 20 TL’ye ulaştığınızda parayı banka hesabınıza aktarabilirsiniz. Ayrıca yarışmalardan önce Instagram hesaplarında yarışmaya dair bir ipucu paylaşmaktadırlar.

7. Oyna Kazan

Bu uygulama da Hadi’ye benzer olarak yarışma yaparak para kazandırmaktadır. Bu uygulamayı Hadi’den ayıran özelliği tek kişi kalana kadar yarışma devam etmekte ve kazanan kişi parayı alabilmektedir. Ancak son büyük ödülü almadan önce sona kalan 10 kişiye en küçük ödüllerden verilmektedir ve 50 TL’ye ulaştığınızda paranızı banka hesabınıza çekebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız:  Xiaomi CC9 Özellikleri Neler Olacak?

8. Slidejoy

Yalnızca android kullanıcılarının kullanabileceği uygulama, kullanıcılara ekran kilidini etkin hale getirmeleri için ücret ödemektedir. Ekran kilidini aktif hale getirdiğinizde uygulama ekranınıza reklamlar yerleştirerek, bildirimler ve haberler göndererek para kazandırıyor. Ancak ilk üye olduğunuzda parayı çekmek için 3 ay beklemeniz gerekiyor.

9. DLive

DLive merkezi olmayan bir yayın açma projesidir, mantığı Twitch ve YouNow gibi diğer uygulamalardan farklı değildir. Size YouNow’un olduğu liste’de ayrıca DLive’ı da tavsiye etmemizin nedeni henüz çok fazla bilinmeyen ve kullanıcı kitlesi yeni yeni oluşan diyebileceğimiz bir durumda. Burada kendinizi daha hızlı bir şekilde yükseltebilir, devamında Twitch’den veya YouNow’dan yayınlar açabilirsiniz.

10. CryptoTab

CryptoTab aslında bir arama motoru bununla para kazanmak için uygulamanın açık kalması yetiyor. Hatta Google’da yapacağınız aramaları CryptoTab’dan da yapabiliyorsunuz ve bu da size para kazandırmaya devam ediyor. Uygulamanın en önemli özelliği referanslarınız dan da sürekli para kazanabiliyorsunuz ve gelirleriniz ciddi oranda artıyor. Türkiye’de çok bilinmese de dünyada ciddi para kazanan kullanıcılar var ve kullanımı oldukça basit.

Mobil uygulamalardan para kazanma 2020 yazımız bu kadardı, umarım beğenmişsinizdir. Konuyla ilgili veya benzer alanlarda araştırma yapmak isterseniz sitemizin İş & Finans ve Mobil kategorilerine göz atabilirsiniz. Bol kazançlar…

YAZAR BİLGİSİ
Alperen Durmuş
Ne batılı bir bilgin ne de doğulu bir alim.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.