İddia kuponu yapmak meşakkatli bir iş olsa gerek kim kime ne atacak kaç kaç bitecek gibi karmaşık aşamaları var. İnsanlar genelde hayallerine kısa yoldan ulaşma amacıyla İddia kuponu hazırlarlar, ancak kaybetmeleri de üzüyor olmalı. Üzülmelerini veya başarısız olacağı düşünülen bir takım başarılı olacak muamelesi yapılması (oranların arttırılması vs.) insanları kızdırıyor.

Kızgınlıklarını Maçkolik sitesinin İddia yorumları bölümünden mizah ve ironiyle yansıtan insanlar var. Bu insanlar kaybettiklerini bir kenara koyup işin eğlenceli kısmına yoğunlaşıyor ve ortaya birbirinden komik yorumlar çıkıyor. Bizd bu listemizde Maçkolikteninciler Instagram hesabının toparlayıp tek bir sayfada bir araya getirdiği ekran görüntülerinin bir listesini hazırladık.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan Maçkolik’te İddia yorumu yapan insanların en komik yorumları listemize geçelim. Son olarak, daha fazla komik Maçkolik İddia kuponu yorumu görmek istiyorsanız Instagram Maçkolikteninciler hesabını takip edebilirsiniz.

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir