arama

Mobil Oyun Tercümeleri için RDS Tercüme Uzmanlığına Güvenin

  • Admin Admin

Günümüzde ikinci bir dil bilmek artık büyük bir gereklilik haline gelmiş durumda. Yapılan tüm işlerde, görüşmelerde ve diğer birçok alanda yabancı dil, eskisinden çok daha gerekli durumda. Fakat yaptığınız iş için yeterli yabancı dil bilgisine sahip değilseniz veya hiç dil bilmiyorsanız korkmayın. Sizin için işinize renk katacak ürettiğiniz projeyi yabancı dil bakımından zenginleştirecek bir firma var. RDS Tercüme adıyla anılan bu firma, size ürün ve projelerinizde %100 kaliteli ve orijinal tercüme hizmeti sunuyor. Sizde RDS Tercüme ile en kaliteli ve net yabancı dil hizmetini alabilirsiniz.

Kalite Lüks Değil Gerekliliktir

Kalite lüks değil, gerekliliktir anlayışıyla yola çıkan ve verdiği tüm hizmetlerde %100 müşteri memnuniyetini amaçlayan firma, mobil oyunlar, PC oyunları, medikal ve diğer birçok alanda tercüme hizmeti veren firma, alanında en iyisi olarak görülüyor. Birçok farklı türde ve çeşitte verdiği çeviri hizmeti ile bugüne kadar neredeyse tüm müşterilerinden olumlu dönüş alan firma, hizmetlerine hala devam ediyor.

Ayrıca Bakınız:  Akıllı Telefon Bağımlılığından Kurtulmak İçin En Kolay Yöntem

Alanında En İyisi

Ülkemiz üzerinde faaliyet gösteren çeviri firmalarının arasında en iyisi olarak kabul gören ve bugüne kadar birçok başarılı işe imzasını atan firma, birçok farklı yeterlilik belgesine sahip. Sahip olduğu bu belgeler bile, firmanın ne kadar güvenilir olduğunu ortaya koymaktadır. Ortaya çıkardığı kusursuz ve net işler ile beğenileri de üstünde toplayan firma, hala büyümekte ve gelişmektedir.

Birçok Farklı Referans ve Güvenilirlik

Birçok firmadan, hatta dünya çapında etkin olarak oyun üreten şirketlerden olan Konami’nin dahi referansını alan firma, alanında en iyi çevirmenlik hizmetini veriyor. Oyun tercümesi ve hatta medikal tercümesi hizmeti dahi veren firma, farklı olarak birçok alanda da hizmet veriyor. Sadece çeviri hizmeti değil, alt yazı ve diğer birçok farklı hizmeti de müşterilerine sunan firma, sunmuş olduğu bu hizmetleri, metnin uzunluğu, metnin konusu, uzmanlık gerektirmesi/gerektirmemesi, ulusallaştırma gibi birçok faktöre göre fiyatlandırıyor. Tüm bunlara ve bunların ayrıntılarına, firmanın kendi web adresi olan rdstercüme.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

RDS Tercüme uzmanları tarafından hazırlanmıştır.