Netflix Dizi ve Film İndirme

Netflix Dizi ve Film İndirme

Netflix Serileri, Şovları, Dizileri ve Filmleri indirerek izlemek güzel olur, ancak çevrimiçi indirilen filmleri başkalarıyla paylaşabilir miyiz? MAALESEF HAYIR. Yani bu yazıda, Netflix Downloader’ı ve Netflix’ten 2019’da kolayca video ve şov indirebilmeniz için en iyi yöntemleri anlatacağız.

Netflix Videolar İndirme: İnsanların izleyebilmeleri için her gün yeni bir film veya bazı televizyon programlarının yeni bir bölümü yayınlanır. Böylece, bu filmleri izlemek için bir sinema salonunu ziyaret etmeli ya da yayınlandığında televizyon şovlarını izlemek için televizyon kumandasına yapışmalısınız. Bu tür durumlardan kaçınmak için, en son çıkan klasik film ve TV programlarının bir koleksiyonunu içeren çeşitli medya akışı web sitelerini ve uygulamalarını kullanabilirsiniz. Yaygın olarak bilinen bir medya akışı web sitesi Netflix’dir.

Ancak, bu web sitelerini kullanmak için, videonuzu herhangi bir ara belleğe almadan akışa almak için internete bağlı olmanız gerekir. Bu seçeneğin bile bazı dezavantajları vardır. Böyle bir dezavantajı, Netflix’te bir film veya tv şovu izlemek istediğinizde internet bağlantınızın olmaması yada günümüz koşullarında yavaş bir bağlantıya sahip olmanızdır.

Bu tarz sorunları çözmek için Netflix içeriklerin altına bir indirme seçeneği koymuştur ve böylece internet bağlantınız olmadan’da Film ve Videoları izleme şansına sahip olursunuz.

Ayrıca Bakınız:  Gelmiş Geçmiş En İyi Yabancı Filmler

Böylece, burada Netflix’ten video indirmek için kullanabileceğiniz en kullanışlı yöntemle karşınızdayız.

#1- Windows / MAC’de Netflix Film İndirme

Adım 1- Cihazınıza Open Broadcaster Yazılımını resmi web sitesinden indirin ve kurun. (Tamamen ücretsizdir ve saçma sapan reklamlar karşınıza çıkmaz)

Adım 2- Cihazınıza OBS yazılımını kurduktan sonra, ayarlara gidin ve Kısayol Tuşları sekmesine tıklayın. Bu, ekranınızın alt kısmında, neyin kaydedileceğini ve cihazınızın ekranı ne zaman kaydetmeye başlayacağını seçebileceğiniz bir denetleyici gösterecektir.

Adım 3- Çıkış sekmesinden uygun bir çıktı kalitesi seçin. Kaydedilen video sadece bu biçimde kaydedilir.

Adım 4- Cihazınıza’da Netflix uygulamasına veya web sitesine girin.

Adım 5- Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz istenecektir. Netflix üyeliğiniz yoksa, devam etmeden önce Netflix’te bir hesap oluşturmanız gerekir. (Eğer hesabınız yoksa “Bedava Netflix Hesapları“konumuza giderek bir hesap alıp girebilirsiniz)

Adım 6- Giriş yaptığınızda, cihazınızda indirmek istediğiniz videoyu bulun ve açın.

Adım 7- Şimdi video başlar başlamaz cihazınızın ekranını kaydetmeye başlayın.

Adım 8- Şimdi, tüm video kaydedilinceye kadar arkanıza yaslanın ve bekleyin. Video kaydedildikten sonra, istediğiniz zaman internete erişmeden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Ayrıca, bu kaydedilmiş videoyu başka bir platforma yayınlayabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız:  Türkiye'nin Gelmiş Geçmiş En İyi Yerli Komedi Filmleri

Not- Önerilen web tarayıcıları Google ve Firefox’tur. Diğer web tarayıcıları sorunlara neden olabilir.

#2 – Android / iPhone İçin Netflix Videorı ve Filmleri İndirme

Adım 1- Akıllı telefonunuza Netflix’in en son sürümünü indirin ve kurun.

Adım 2- Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz istenecektir. Netflix’te yeniyseniz, devam etmeden önce Netflix’te bir hesap oluşturmanız gerekir.

Adım 3- Giriş yaptıktan sonra, cihazınızda indirmek istediğiniz videoyu arayın ve ona girin.

Adım 4- Bu videoyu indirmeye izin verirseniz, videonun altında bir indirme seçeneği görüntülenir. Bu videoyu indirmek için tıklayın seçeneğine basın.

Adım 5- İndirme işleminde bildirim çubuğunu kontrol edebilirsiniz. Tamamen indirildikten sonra, internet bağlantısı olmadan Netflix uygulamanızda Dizi ve Filmleri izleyebilirsiniz.

Yukarıda listelenen adımlar hakkında herhangi bir sorunuz varsa veya Netflix’ten video indirmek için daha iyi bir yöntem biliyorsanız, lütfen aşağıdaki yorumlar bölümünden bizi bilgilendirin.

 

YAZAR BİLGİSİ
Alperen Durmuş
Ne batılı bir bilgin ne de doğulu bir alim.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.