Spotify Premium 3 Ay Ücretsiz / Bedava Deneme 2020

Spotify Premium 3 Ay Ücretsiz / Bedava Deneme 2020

Spotify ilk kez 30 Haziran 2020 tarihine kadar kayıt olan herkese Premium üyelik 3 ay ücretsiz / bedava sunuyor, ayrıca istediğiniz zaman iptal etme şansına sahipsiniz. Eğer İptal etmek istemezseniz aylık olarak 17,99 TL’den fiyatlandırmayla kullanıma devam edebilirsiniz. Dilerseniz Spotify ücretsiz hesap nasıl alınır? ve bu bedava üyeliğin detayları nelerdir konumuz detaylarında belirtmek üzere konuya giriş yapalım.

Spotify, Premium abonelik hizmetine daha fazla insanı getirmek için bugünden itibaren iki yeni fırsat sunuyor. Yeni kullanıcılar bugünden 30 Haziran’a kadar kayıt olduklarında üç ay ücretsiz üyelik alabilir ve anlaşma aile, öğrenci ve birey de dahil olmak üzere tüm Premium planlar için geçerlidir. Bu arada, geçmişte bireysel Spotify Premium üyesi olan, ancak 14 Nisan’dan önce planlarını iptal eden kişiler, üç ay boyunca 17,99 TL’ye tekrar kayıt olabilir.

Bedava Spotify Premium: Bu fırsatlara, Spotify.com bağlantısına tıklayarak erişebilirsiniz!

Teklifler, Spotify’ın COVID-19 pandemi salgını devam ederken abonelik geliri elde etmeye devam etmesini sağlamaya çalıştığını gösteriyor. Toplam geliri kısmen küresel ekonomik gerileme nedeniyle, endüstriler arasında özellikle zorlanan bir alan olan reklamdan geliyor. Şirket, en son kazanç raporunda reklam destekli gelirlerinin tahminlerinin altında kaldığını zaten belirtmişti.

Ayrıca Bakınız:  İnternet Hız Testi Nedir? Nasıl Yapılır?

Şirketin 14 Nisan’a, insanların premium aboneliklerini iptal etmek zorunda kaldıkları tarih olarak işaret etmesi, pandemi nedeniyle kaybedilen parayı telafi etmeyi umduğunu da gösterebilir. Spotify, kazanç raporunda, hesaplarını iptal eden kullanıcı sayısı genel olarak düşmüş olsa da, ABD’de iptal eden altı kişiden birinin COVID-19’u bir sebep olarak gösterdiğini ve bunun da bir çoğunluğunun ekonomik durumları iyileştikten sonra hesaplarını yenilemeyi planladığını belirtti.

Dünya işsizlik oranları yükseldikçe insanlar bütçelerini sıkılaştırıyorlar. Premium üyeler için daha fazla özellikle birlikte daha ucuz bir abonelik sunan şirket, bu kişilerin yeniden kaydolma olasılıklarını artırabilir düşüncesinde.

Spotify bedava / ücretsiz hesap açma yazımız bu kadardı, bedava netflix ve diğer Premium abonelerikler edinmek için sitemizde arama yapabilirsiniz. Eğer aradığınız şeyi bulamazsanız sitemizi takip etmenizi tavsiye ederim.

YAZAR BİLGİSİ
Alperen Durmuş
Ne batılı bir bilgin ne de doğulu bir alim.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.