Ücretsiz Spotify Premium Hesapları Kasım 2018 (Güncellendi)  – Neredeyse herkes Spotify’ın ne olduğunu bilir. Birçok eğlenceli özellik sunan Spotify, insanların dikkatini dünya çapında çekmiş durumda. Ne yazık ki, insanların bir Spotify premium hesap sahibi olmadan önce iki kez düşünmesini sağlayan bir ekonomik sıkıntı içerisindeler. Spotify kullanıcıları çoğunlukla gençlerden oluşuyor, bu ücretli uygulama onlar için büyük problem (ücretli olması açısından). Ama bekle, başka bir şekilde almak istiyorsanız, Bu mümkün aşağıdaki spotfy listemize göz atarak bir hesap sahibi olabilirsiniz.

Müzik uygulaması Spotfy hakkında kısa bilgiler; Spotify müzik için en iyi akış uygulaması olarak bilinir. Müziği dinlemenin yanı sıra kendi listenizi oluşturmanıza olanak tanır. Kendi kişisel çalma listenizi yapabilirsiniz ve bunu arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Sadece bu değil, Spotify favori çalma listelerini internetsiz dinlemenizi’de sağlıyor. Bu özellikleri göz önünde bulundurarak Spotify, başta gençler olmak üzere tüm insanların beğenisini kazanmış durumda. Ücretsiz Premium’u alacağınız için korkmanıza gerek yok hesapların hepsi yabancıları kaynaklı. Bu durumda Spotify Premium’u ücretsiz alabilmek için tek ihtiyacınız olan uygulamasına sahip olmanız, keza o’da ücretsiz zaten.

Aşağıdaki hesaplar sizler için sürekli güncellenmektedir, dolayısıyla çalışan bir hesap bulamamak gibi bir ihtimal çok düşük, buna rağmen bulamazsanız lütfen bize bildirin ve yeni bir liste ekleyelim.

1.000 Adet Güncel Hesap Aşağıdaki Kod Kutusuna Eklenmiştir!

 

//+1 Ücretsiz Spotify Hesapları 28.03.2018 — Tıklayın

//+2 Ücretsiz Spotify Hesapları 11.08.2018 — Tıklayın

//+3 Ücretsiz Spotify Hesapları 20.11.2018 — Tıklayın

//+4 Ücretsiz Spotify Hesapları 03.01.2019 — Tıklayın

//+5 Ücretsiz Spotify Hesapları 01.02.2019 — Tıklayın

//+6 Ücretsiz Spotify Hesapları 22.03.2019 — Tıklayın

//+7 Ücretsiz Spotify Hesapları 25.04.2019 — Tıklayın

Duyuru: Artık Spotify Güncel Hesap Paylaşımları Formumuzdan da Yapılıyor! Tıkla Git

67 thoughts on “Spotify Premium Hesaplar Güncel – Ücretsiz / Bedava”

  1. Abicim selamlar tşk ederim sana sonunda işe yaradı ama peki ben bunun şifresini ve e postasını değiştirsem yinede hesabı açan kisimi parayı ödüyor

    1. Rica ederim. Kart bilgilerini girmediyseniz eski kullanıcı üyelik bedelini ödüyor, sizden kesinti yapamazlar.

  2. Ben şifremide e postamida değiştirdim burdan hesap alınca peki şimdi ben mi parasını ödeyeceğim nolur cevaplayın

      1. Oh rahatladım yani şimdi bu hesabı ilk açan kişiden para gidiyor öylemi ve ben şifremi değiştirdim yani iptalde edemez hesabı dimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir