Telekinezi Nedir? Nasıl Yapılır? ⋆ Blog Aracı

Telekinezi Nedir? Nasıl Yapılır?

Telekinezi Nedir? Nasıl Yapılır?

Telekinezi nedir?

Telekinezi maddeleri hiçbir fiziksel hareket uygulamadan sadece düşünce gücüyle kontrol edebilmedir. Telekinezi ile bir bardağı ,kalemi fiziksel bir hareket uygulamadan hareket ettirebilirsiniz. Hatta bazı kişiler telekinezi ile arabayı bile hareket ettirmeyi başarmıştır.

Telekinezi Nasıl Yapılır?

Telekinezi Yapma Yöntemleri:

1- Alevi Hissetmek

vücudunuzda bir çeşit enerjinin dolduğunu hissedin. Önünüze bir kağıt parçası yada nesne koyun. Gözlerinizi kağıda odaklandırın. Odaklandırdıktan sonra gözlerinizi kapatın ve kağıdın görüntüsünü gözleriniz kapalıyken hayalinizde canlandırmaya, imajine etmeye çalışın. Sonra enerjinizin kağıdın etrafında dolandığını hissedin. Kağıdı sırasıyla sola, sağa, geriye, öne ve  ileri ittiğinizi düşünün. Konsantrasyonunuz ve inancınız tam olsun, ardından gözlerinizi açın.Eğer gözle görülebilir bir sonuç alamıyorsanız, kağıdı hareket ettirme kısmını sürekli tekrarlayın.Asla pes etmeyin…

2- Tünel Teknigi

Küçük bir eşya seçin, hafif olması şart. Ağır olursa büyük ihtimal başarısız olursunuz. Küçük bir iğne olabilir yada bir kagıt parçası.
Zihninizi boşaltın. Rahatlayın ve sizi etkileyen tüm olumsuz şeyleri boşverin.  Konsantre olun.
İğne ile kendi aranızda bir tünel kurun. Bunu hayalinizde canlandırın ve sadece iğneyi görün. İğne dışında her şey o tünelin dışında. Sadece iğne ve siz!
Şimdi iğnenin etrafında iki el olduğunu ve o ellerin sizin görünmez elleriniz olduğunu düşünün. Görünmez ellerinizi iğneye yönlendirin ve onu ittirdiğinizi düşünün.
Konsantrasyon ve inanç, bunlar çok önemli!

Ayrıca Bakınız:  Google Dışında En Çok Kullanılan ve En İyi Arama Motorları

3- Su Teknigi

Üstü açık, su koyabileceğiniz bir kap bulup içine su dolduruyorsunuz ve içine bir adet pet şişe kapağı koyuyorsunuz. Amacınız her zamanki gibi kapağı düşünce gücünüzle oynatabilmek!

4- Psiball veya Balon Tekniği

Öncelikle Psiball, psişik toptur. Yani sizin psişik güçleriniz ile elde ettiğiniz, gözle görülebilmesi ciddi bir ustalık gerektiren bir enerji topu. Şimdi tekniğe geçelim, bu biraz daha zordur. Elinize bir balon alın ve ellerinizi bu balonun iki yanına neredeyse değecek şekilde konumlandırın. Bir iki dakikalık bir odaklanma yaşayın, ardından vücudunuzdaki enerjinin ellerinize, avuç içinize doğru geldiğini hissedin. Avuç içinizde bu sıcak enerjiyi biriktirin, ve iyice odaklandıktan sonra avuç içlerinizden o enerjinin top haline gelip balona değerek uzaklaştırdığını düşünün.. iyice konsantre olun. Eğer başarılı olursanız, psiball tekniği ile kendinizi uzun bir süre geliştirin.

YAZAR BİLGİSİ
Alperen Durmuş
Ne batılı bir bilgin ne de doğulu bir alim.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.