arama

WordPress Blog Teması

 • Admin Admin

Yerli wordpress tema üreticileri arasında son 3 yıldır yaptığı projeler ile öne çıkan BirTema.com ekibinin yeni tanıttığı ve satışa sunduğu BirTekno isimli wordpress blog teması tasarımı ve barındırdığı özellikler ile dikkat çekerken SEO konusunda ki altyapısı da bizlerden geçer not almış durumda. En popüler panel altyapılarından birisi olan Codestar Framework ile hazırlanmış temanın hemen hemen hiç eklenti kullanılmadan yalın kodlar ile ortaya çıkarılması’da WordPress’in eklentilere paralel olarak en büyük belası olan CPU sorununu’da büyük ölçüde ortadan kaldırmış gibi gözüküyor.

WordPress Blog Teması Genel Özellikleri – BirTekno

 1. Üyelik Sistemi
 2. Üyeler Arası Takipleşme
 3. Yazarlık ve Yazarın Popüler Yazıları Sistemi
 4. İçerik Gönderme
 5. 5 adet birbirinden farklı tasarlanmış manşet/slider
 6. 25 adet birbirinden farklı amaçla tasarlanmış olan bileşen/widget
 7. Sürükle bırak yöntemi ile bileşenleri yönetebilme
 8. Sınırsız renk seçeneği ile temanın her bölümünün ayrı ayrı renklendirilebilmesi
 9. 8 Adet sektöre göre ayarlanmış demolar ve bu demoların tek tık ile aktif edilebilmesi
 10. Sadece 2 adımda demo içerik yükleme seçeneği
 11. WordPress’in en büyük kabuslarından birisi olan sunucularda ki işlemci/cpu kasmasını engelleyebilmek adına gereksiz eklentilerin bulunmaması
 12. Kendini kanıtlamış SEO altyapısı

Yerli WordPress Tema Üreticisi

Türkiye’de çok fazla rastlayamadığımız wordpress tema üretim ekipleri bir yana dursun Birtema.com üretim ekibi son zamanlarda yaptıkları projeler ile Themeforest gibi sektörün bilinen wordpress temaları satış platformu üzerinde de temalarını sergilemektedirler. 2017 yılından bu zamana kadar Themeforest üzerinde çıkardıkları 8 tema ile ülkemizi temsil ederlerken Türkiye’de çıkardıkları tema sayısı ise 12’dir. Ortalama olarak 4 ayda 1 kez proje üretmekte ve ürettikleri projelerin sınırsız olarak desteğini vermektedirler. Birtema ekibine yeni projelerinde şimdiden başarılar diliyoruz.

Ayrıca Bakınız:  Kişisel Blog İle Para Kazanmak İçin Uygulamanız Gereken Adımlar

Pek fazla rastlayamadığımız wordpress blog teması için sizlere yerli bir alternatif olan BirTekno temasını tanıtmaya çalıştık. Yukarı’da bulunan özelliklerinin yanı sıra diğer temanın özelliklerine de göz atmak isterseniz web sitesinden detaylı bir biçimde tanıtımını inceleyebilir ve videolarına’da göz atabilirsiniz. Ayrıca kullanan müşterilerin web sitelerini ve deneyimlerine bağlı olarak bıraktıkları yorumları inceleyebilir ve buna göre kararınızı verebilirsiniz. r10.net üzerinden de satışlarını sürdürdükleri BirTekno temasını platform üzerinde arama yaparak hızlı bir şekilde bulabilir ve satın alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemeleri havale ve kredi kartı ile güvenli bir biçimde kabul eden ekibin web sitesi üzerinde günün her saatinde aktif olan canlı destek departmanı ile birlikte teknik sorunlar yaşadığınız taktirde yardım alabileceğiniz teknik destek departmanıda bulunmaktadır. Ayrıca aldığınız temaların tamamı için ücretsiz kurulum ve kullanım videoları sunmaktadırlar. Tek domaine bağlı olarak lisanslama sistemlerinin yanı sıra güncellemelerden de süresiz ve sınırsız bir şekilde ücretsiz olarak faydalanabiliyorsunuz.