arama

WordPress Haber Teması

  • Admin Admin

Güncel olarak Global ve Yerel alt yapıya sahip wordpress haber teması alternatifinin pek olmadığı ülkemizde Birtema.com tarafından üretilen BirHaber teması 2019 Ekim ayı itibariyle yayına giriyor. Son dakika haberlerinin bot ile çekilebildiği, ekonomi ve finans ile alakalı API sistemleriyle anlık olarak döviz, borsa, bist, endeks ve hisse verilerinin de web sitesi üzerinden ziyaretçilere sunulabildiği.

Ayrıca spor alanında ise tüm avrupa liglerinin puan durumları, maç programları ve maç sonuçlarının yer aldığı ayrıca kadınları yakından ilgilendiren astroloji ve günlük burç yorumlarının da otomatik bir şekilde yer aldığı haber teması için ekibin web sitesini ziyaret edebilir ve daha detaylı bir inceleme yapabilirsiniz.

Para Kazandıran Haber Teması

Temanın iddaalı bir SEO altyapısının olduğunu ifade eden Birtema ekibi codestar framwerk’ü kullanarak temayı zenginleştirirken en önemli öne çıkan özellik ise “sıfır eklenti” olmasıdır. Herhangi bir harici eklenti kullanılmadan tamamen yalın kodlar ile oluşturulmuş BirHaber teması üyelik sisteminin yanı sıra yazarların yazdığı yazılardan puan alması ve bu puanları TL’ye çevirmesi gibi bir çok özellik barındırıyor.

Ayrıca Bakınız:  Seyahat Bloggerları İçin En İyi Seyahat Ortaklık Programları

Haber sitelerinin şu günlerde arama motorları üzerinde mutlak hakimiyet kurması ile birlikte küçük yatırımcıların işlerinin zorlaşması haber içerikli wordpress tema üretimi konusunda geliştiricileri biraz durağan bırakmasına karşın şuana kadar görülebilecek en iyi yerli wordpress teması oldugunu ifade edebiliriz. Sıfır eklenti olmasıyla birlikte veri sorgusunun da az atıldığı ve wordpress temalarının en büyük sorunu olan cpu/kaynak sorununun da tamamen önüne geçilmiş olduğunu söylersek yanlış olmaz.

Ücretli ve Ücretsiz WordPress Temaları

Birtema ekibi keni web sitesi üzerinden ücretli ve ücretsiz olmak üzere belirli dönemlerde temalar yayınlarken BirHaber temasının fiyatı 500 TL olup güncellemeleri ve desteği sınırsız bir şekilde ücretsiz olarak belirtilmektedir. Ayrıca birinci lisanstan sonra alınacak tüm lisansların fiyatlarında %30 indirim olduğu söylenmektedir. Eğer wordpress haber teması hususunda ihtiyacınız söz konusuysa ve tüm aramalarınıza rağmen wordpress temaları arasında istediğinizi bulamadıysanız BirHaber temasına göz atmanızı şiddetle öneririz. Yapılacak yeni özellikler ya da geliştirmelerden bu makalemiz üzerinde güncelleme yaparak sizler için yer vereceğiz.