Youtube Abone, İzlenme, Beğeni ve Yorum Kasma Hilesi ⋆ Blog Aracı

Youtube Abone, İzlenme, Beğeni ve Yorum Kasma Hilesi

Youtube Abone, İzlenme, Beğeni ve Yorum Kasma Hilesi

Bu gönderide YouTube’da daha fazla Aboneye ulaşmanızın yollarını göstereceğiz. Bu nedenle, sonuna kadar okuyun ve göstereceğimiz yolları tam olarak yaptığınızdan emin olun. Yazımızın içeriği, abone kasma siteleri, abone kasma programları ve abone kasmak için bütün yolları anlatmak üzerine derlendi.

YouTube, bu türdeki web sitelerinin ve hackerların çoğunu akıllıca engellemek için algoritmalarını değiştirdi. Ama, her zaman çıkan yeni hileler var. Geliştiricileri asla durduramazsınız .d

İlk olarak Youtube abone kasma sitelerini derledik, aşağıdaki listeler dünyada’ki bütün abone kasma sitelerinin tamamını içermektedir.

Youtube Abone, Görüntüleme, Beğeni ve Yorum Kazanma Hilesi / Hilesiz Tüm Siteleri

AdMeFast tarzı siteler hilesiz dir, aktif olarak abone kasma ya yarar. Ancak, diğer sitelerin gönderdiği kullanıcılar aktif mi? Değil mi? Bilinmez, dolayısıyla kredi kazanarak ve aktif kullanıcılara kanal tanıtımınızı yaparak abone kazanma YouTube platformunda hile olarak geçmez. Tabii diğer siteleri kullanmanızın bir zararı olmaz, kanalınız bu yüzden kapanmaz en azından. Sadece aktif olmayan abone kazanırsınız.

YouTube Abone Arttırma / Kasma Hilesi Siteleri 2019

 1. Takipkazan.net
 2. Addmefast.com
 3. Youtube.hilesi.vip
 4. Youtubehile.com
 5. Abonekas.net
 6. Kazan.youtubeturkiye.net
 7. Traffup.net
 8. Youlikehits.com
 9. Abonecini.com
 10. Youtubeabonekas.com
Ayrıca Bakınız:  Instagram Toplu Takip Bırakma / Takipçi Silme 2020 Güncel

Yukarıdaki liste şuan aktif olarak ücretsiz takipçi kasabileceğiniz en güncel sitelerden oluşmaktadır. Listemizde çalışmayan kırık linkleri ve diğer eklememizi istediğiniz siteleri aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşın lütfen.

YAZAR BİLGİSİ
Alperen Durmuş
Ne batılı bir bilgin ne de doğulu bir alim.
YORUMLAR

 1. emirali delisi dedi ki:

  lütfen 1000 abone gönder