Youtuber Emre Özkan ve Kız Arkadaşı Yanarak Öldü

Youtuber Emre Özkan ve Kız Arkadaşı Yanarak Öldü
Ünlü Youtube içerik üreticisi Emre Özkan ve kız arkadaşı Nahide Cansu Kovancı, sabaha karşı çıkan yangında hayatlarını kaybettiler. Ünlü Youtuber Emre Özkan ve kız arkadaşı İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisi Nahide Cansu Kovancı, Emre Özkan’ın Bağcılar’da kiraladığı stüdyoda sabaha karşı çıkan yangın sonrası yanarak hayatını kaybetti.
Sabah saat 06.00 sıralarında elektrik problemi yüzünden çıktığı düşünülen yangında hayatlarını kaybettiler. Çok sayıda itfaiye ekibi müdahalesi ile söndürülen yangında, ünlü Youtuber Emre Özkan ve kız arkadaşının cansız bedenleri çıktı. Show Haber’de yer alan bilgilere göre içeriye giren itfaiye ekipleri 2 kişinin ölü bedenine ulaştı ve bedenleri incelenmek üzere Adli Tıp Kurumu’na sevk edildi. Yangında hayatını kaybeden kişilerin Emre Özkan ve Nahide Cansu Kovancı olduğu tespit edildi.
İstanbul Arel Üniversitesi’nde Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü okuyan Youtuber Emre Özkan, çektiği birbirinden güzel ve eğlenceli videolar ile sevenlerini son haberiyle üzdü. Ayrıca düğünlerde de piyanistlik yaparak para kazanan Youtuber Emre Özkan’ın en büyük amacı yönetmen olmaktı. Polisin olayla ilgili açtığı soruşturma hala devam ediyor.
YAZAR BİLGİSİ
Alperen Durmuş
Ne batılı bir bilgin ne de doğulu bir alim.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.